top of page
Billboard Targi V (1920 x 1080 px) (1000 x 400 px) (1920 x 400 px).png

dziękujemy, że byliście z nami

Podczas ostatnich targów mieliście okazję skorzystać z niezwykle atrakcyjnych cen na szeroki asortyment produktów dla najmłodszych. Mamy nadzieję, że skorzystaliście z tej okazji, aby zadbać o wygodę i bezpieczeństwo Waszych dzieci, inwestując w wysokiej jakości artykuły dostępne na targach.

 

Nasza ekipa specjalistów z branży dziecięcej była do Waszej dyspozycji, aby udzielić fachowych porad dotyczących wyboru produktów, dbania o zdrowie maluchów oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z ich wychowaniem. Dla zapewnienia bezpieczeństwa najmłodszych,  zorganizowaliśmy bezpłatne szkolenie z zakresu pierwszej pomocy. 

 

Mamy nadzieję, że byliście gotowi na każdą sytuację dzięki zdobytej wiedzy! Zaplanowaliśmy również atrakcyjne nagrody do zdobycia tuż po zakupie w naszym sklepie podczas trwania targów. Cieszymy się, że wielu z Was wzięło udział i skorzystało z tej wyjątkowej oferty. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za obecność, zaangażowanie i entuzjazm. Wasza obecność sprawiła, że wydarzenie było wyjątkowe.

 

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i mamy nadzieję, że doświadczenie to było dla Was równie wartościowe, co dla nas. Do zobaczenia na kolejnych targach!

Adres

ul. Krakowska 103

Telefon

Email

Zobacz nas

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page