top of page
001.jpg

Nadchodzące
targi

nowy 
wymiar
targów

Zapraszamy na Targi BABYEXPO w 2024!

Tym razem przenosimy się do kolejnych lokalizacji, aby dostarczyć Wam jeszcze więcej możliwości i inspiracji.
To wyjątkowe wydarzenie to prawdziwa kopalnia wiedzy dla wszystkich rodziców małych dzieci.
Na miejscu spotkacie przedstawicieli najbardziej renomowanych marek, gotowych podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dowiecie się wszystkiego o nowościach, trendach oraz praktycznych rozwiązaniach, które ułatwią Wam życie jako rodzica.
Przygotowaliśmy dla Was nie tylko ogromną dawkę informacji, ale również niezwykłe okazje cenowe. Znajdziecie u nas najlepsze ceny na rynku, dzięki współpracy z liderami branży dziecięcej. To doskonała okazja, aby zaoszczędzić na zakupach niezbędnych produktów dla najmłodszych.
Duży wybór fotelików samochodowych oraz stylowych wózków dziecięcych czeka właśnie na Was. Bez względu na Wasze preferencje, znajdziecie u nas produkty dopasowane do Waszych potrzeb i zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa.
Targi BABYEXPO to nie tylko miejsce zakupów, to również okazja do spotkania innych rodziców, wymiany doświadczeń i nawiązania cennych kontaktów. Przyjdźcie, zobaczcie, porównajcie – BABYEXPO  to niepowtarzalna możliwość skorzystania z bogatej oferty i zdobycia niezbędnej wiedzy. Zapraszamy serdecznie!

lokalizacje

Zapraszamy do odwiedzenia poszczególnych lokalizacji.

#niebawem
bottom of page