top of page
CX8A9627_edited_edited.jpg

Więcej o nas

„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”
                                                       
Konfucjusz

Jesteśmy rodzinną firmą, utworzoną w 2009 roku, ale businessem zajmujemy się od 1996 roku. Nasze zainteresowanie branżą dziecięcą pojawiło się po narodzinach naszego drugiego dziecka i na dobre związaliśmy swoje plany życiowe, ambicje, rozwój osobisty z tą dziedziną. Działalność, w której mamy możliwość pracować daje mnóstwo możliwości zawodowych dla kobiet i mężczyzn, pozwala rozwijać się na wielu płaszczyznach.

retusz002b_edited_edited.jpg

Jesteśmy zgranym, pogodnym zespołem, potrafimy pomagać sobie wzajemnie i uczymy się na doświadczeniu innych. Każdy rok wiąże się z rozwojem. Stale poszerzamy ofertę produktów w naszych sklepach, kierując się doświadczeniem oraz potrzebami naszych Klientów. Współpracujemy z przedstawicielami wielu czołowych producentów w branży dziecięcej np. Cybex, Britax Romer, Stokke, BabyBjorn, Kinderkraft, Nuna, Muuvo, THULE, Chicco, Anex, Joie, Bugaboo, Valco Baby, Maxi-Cosi, Inglesina, Recaro, Baby Jogger, Venicci oraz wielu innych. Musimy przyznać, że ta partnerska kooperacja przynosi nam ogromną satysfakcję.

Poszerzamy też ilość naszych stacjonarnych sklepów na terenie Polski i Czech. Aktualnie nasz największy salon znajduje się w Żorach, gdzie mamy główną siedzibę oraz potężny magazyn. Dla wyobrażenia ogromu naszych możliwości: cały sklep, magazyn i biuro to dawne, duże TESCO 😊 Znajdziecie nas też w Katowicach, Bielsku-Białej, Lubinie, Wrocławiu, Warszawie, Gnieźnie i Włocławku.

Co więcej o naszej działalności społecznej? Przez 4 lata czynnie uczestniczyliśmy w zajęciach szkoły rodzenia „Cud Narodzin”, rozwijamy się w tworzeniu własnych filmów na kanale YouTube oraz Facebook dotyczących prezentacji, recenzji czy montażu produktów z naszej oferty. Xland testuje wózki od spacerówki po wózek wielofunkcyjny, foteliki samochodowe, przyczepki rowerowe, a także produkty z działu home pomagające w opiece nad niemowlętami.

Babyexpo — wydarzenie, które stworzyliśmy, powstało z potrzeby przekazania wiedzy i poruszenia niezwykle ważnego tematu, jakim jest bezpieczeństwo dzieci w podróży. Stało się to dla nas misją, żeby podczas udzielania rad Klientom na pierwszym miejscu stawiać właśnie bezpieczeństwo. Ogromnie cieszy nas to, że nasze doświadczenie, nasza praca i pogodne nastawienie umożliwiają nam zorganizowanie otwartych targów dziecięcych, w których udział może wziąć każdy. Nie spoczywamy na laurach i mamy przekonanie, że w kolejnych latach uda nam się stworzyć kolejne edycje, kontynuując serię takich wydarzeń.

Razem z Wami możemy więcej!

bottom of page