top of page

"Mamo, dbaj o siebie!"

Druga edycja Babyexpo odbyła się we wrześniu 2022. W ciągu dwóch dni wielu z Was skorzystało nie tylko z fantastycznych ofert cenowych i promocji, ale też z niezwykle bogatej oferty wiedzy. 

23-24/09/2022

baby expo

Zobaczcie co się działo!

ii edycja 
babyexpo

1.jpg

Druga edycja Targów już za nami. Tym razem skupiliśmy się na zdrowiu przyszłej mamy. Podtrzymując merytoryczny charakter naszego wydarzenia, przygotowaliśmy dla Was mnóstwo spotkań z ekspertami z różnych dziedzin. W pierwszym dniu naszego wydarzenia zaprosiliśmy Was na warsztaty z położnymi z zaprzyjaźnionej Szkoły Rodzenia "Bocianie Gniazdo" z Wodzisławia.

Ekspert marki Medela przybliżył tematykę związaną z naturalnym karmieniem piersią oraz przedstawił zalety tej formy karmienia niemowlaka.

Młodzi rodzice mieli również możliwość uczestniczenia w praktycznym kursie Pierwszej Pomocy. 

Dzięki obecności przedstawicieli czołowych marek każdy z naszych klientów mógł otrzymać fachowe porady dotyczące wyboru produktów z naszej oferty. Na życzenie naszych gości przymierzaliśmy i montowaliśmy foteliki w samochodach, a także pomagaliśmy dobierać niezbędne akcesoria.

Młodzi rodzice mieli również możliwość uczestniczenia w praktycznym kursie Pierwszej Pomocy. 

DSC02820.jpg
IMG_20220924_141636.jpg

Drugi dzień targów rozpoczęliśmy od prelekcji Fizjoterepeutki Uroginekologicznej, która przybliżyła bardzo ważny dla kobiet temat zdrowia i dochodzenia do sprawności po porodzie. Mamy zainteresowane tematyką żywieniową, mogły rozwiać swoje wątpliwości podczas spotkania z Dietetykiem Klinicznym. 

Cykl naszych spotkań ze specjalistami zakończyła wizyta znanego fizjoterapeuty dziecięcego Pawła Zawitkowskiego. Wszystkie spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem.

video

bottom of page