top of page
Billboard Targi V (1920 x 600 px) (1).jpg

TARGI
DZIECIĘCE

24-25 MAJA

WARSZAWA, UL. HERBU OKSZA 24

CO NA WAS CZEKA?

Zapraszamy:

piątek godz. 11:00 - 19:00

sobota godz. 10:00 - 19:00

Zapraszamy na Targi Dziecięce!

 

  • 🌟 Promocyjne Ceny: Nie przegapcie okazji na korzystne zakupy! Oferujemy niezwykle atrakcyjne ceny na szeroki wybór produktów dla najmłodszych. Zadbajcie o wygodę i bezpieczeństwo Waszych dzieci, inwestując w wysokiej jakości artykuły dostępne na naszych targach.

  • 👩‍🔬 Doradztwo Specjalistów: Ekipa specjalistów z branży dziecięcej będzie czekać na Was, aby udzielić fachowych porad dotyczących wyboru produktów, dbania o bezpieczeństwo maluchów oraz odpowiedzi na wszelkie pytania związane z kwestią podróżowania. Bądźcie pewni, że jesteśmy tu, aby Wam pomóc!

  • W naszym salonie spotkacie ekspertów z firm takich jak Cybex, Vennici, Maxi-Cosi, Britax-Romer, Muuvo, Anex, Swandoo, Neno i wielu innych. To doskonała okazja, aby poznać najnowsze produkty i trendy w świecie dziecięcej wygody i bezpieczeństwa. Dołączcie do naszej rodziny targowej i odkryjcie, co nowego czeka na Was i Wasze maluchy! 🛍️👶👨‍👩‍👧‍👦

  • 🚑 Bezpłatne Szkolenie Pierwszej Pomocy: Bezpieczeństwo Waszych dzieci jest dla nas priorytetem. Dlatego organizujemy bezpłatne szkolenie z zakresu pierwszej pomocy, abyście byli gotowi na każdą sytuację. Dołączcie do nas i nauczcie się, jak szybko i skutecznie reagować w nagłych przypadkach!

  • Nie zwlekajcie - dołączcie do nas na Targach Dziecięcych i odkryjcie świat wyjątkowych możliwości dla Waszych pociech! 🎈

warsztaty

Zapisz się na wydarzenie

pierwsza pomoc

PIĄTEK 24.05.2024

Potwierdzenie obecności przez rejestrację adresu e-mail umożliwia udział w warsztatach organizowanych przez zespół BabyExpo. 

Warsztaty odbędą się w wyznaczonych godzinach, poniżej można dokonać rejestracji na wybraną godzinę. 

Udział jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona.

Po zarejestrowaniu się na wydarzenie otrzymasz e-mail z potwierdzeniem

Adres

ul. Herbu Oksza 24

Telefon

+48 730 333 523

Email

Zobacz nas

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page