top of page

21-22/04/2023

Żyj zdrowo - rusz nie tylko głową!

Trzecia edycja Babyexpo za nami. Podczas tych dwóch dni pełnych pozytywnych doświadczeń mogliście uczestniczyć w warsztatach dotyczących zdrowia i pielęgnacji dzieci a także fizjoterapii uroginekologicznej. 

baby expo III

01.jpg

Ta edycja była poświęcona aktywności na świeżym powietrzu, stąd spora część poszukiwanego przez Was asortymentu to przyczepki rowerowe, foteliki na rower, wózki spacerowe idealne na wyjazdy, ale też rowerki biegowe i hulajnogi. Nasi eksperci pomagali wybrać najlepsze rozwiązane z dostępnej oferty, a promocyjne ceny i atrakcyjne rabaty zachęcały do zakupu.

05.jpg

Jak zawsze dla naszych klientów zaprosiliśmy do uczestnictwa w przygotowanych przez nas warsztatach. Tym razem gościliśmy Fizjoterapeutkę Dziecięcą, Ratownika Medycznego oraz Fizjoterapeutkę Uroginegologiczną. Cieszymy się, że kolejny raz chętnie braliście udział w części merytorycznej naszego wydarzenia.

Tym, którzy nie mogli do nas dotrzeć tym razem, zapraszamy na jesienną edycję BABYEXPO.

Poniżej możecie zobaczyć co działo się u nas w ciągu dwóch energicznych dni!

03.jpg

Podczas dwóch dni targów dostępni byli dla Was przedstawiciele czołowych marek dziecięcych w Polsce. Pomagali oni w wyborze pierwszego wózka, fotelika samochodowego i wyprawki dla dziecka.

iii edycja babyexpo

W dniach 21-22 kwietnia 2023 miała miejsce kolejna - trzecia edycja Targów BABYEXPO w Xland w Żorach. Rozpoznawalne już przez Was wydarzenie i tym razem przyciągnęło całą masę klientów.

Krótka relacja video 

galeria

bottom of page