top of page
Billboard Targi V (2063 x 1080 px) (1324 x 406 px) (3913 x 1200 px).jpg

targi
dziecięce

12-13 KWIETNIA
UL. MALINOWA 1, ŻORY

Billboard Targi V (2063 x 1080 px) (1324 x 406 px) (1).png

Piątek 10:00-18:00
Sobota 9:30-16:00

CO NA WAS CZEKA?

Przyjdź i doświadcz magicznej atmosfery na naszych Targach Dziecięcych, gdzie pasja i troska o najmłodszych łączą się, tworząc wyjątkowe wydarzenie dla całej rodziny. Odkryj doskonałą jakość i niskie ceny, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej, oraz skorzystaj z unikalnej okazji, aby spotkać się z przedstawicielami czołowych marek dziecięcych!

Co Nas Wyróżnia?

  • Niskie Ceny: Twoje ulubione produkty dla dzieci, dostępne "od ręki" w atrakcyjnych cenach! Oszczędzaj, nie rezygnując z jakości.

  • Doskonała Jakość Produktów: Nasze targi są synonimem wysokiej jakości. Wszystkie produkty są starannie selekcjonowane, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort Twojemu dziecku.

  • Duży Wybór: Od pierwszego fotelika dla noworodka, przez przyczepki i foteliki rowerowe, aż po światowej sławy wózki dziecięce – z nami wyposażysz swoje dziecko od stóp do głów! 

  • Marki Premium: Spotkaj się z przedstawicielami czołowych, luksusowych marek dziecięcych i pozwól sobie na odrobinę luksusu w najlepszej cenie. Z nami będą: Anex, Avionaut, Baby Bjorn, Baby Jogger, Bebetto, Britax Romer, Bugaboo, Chicco, Chicco, Cybex, Cybex, Espiro, Elodie, Joolz, Kinderkraft, Maxi-Cosi, Muuvo, Neno, Petite&Mars, Swandoo, THULE, Venicci.

  • Bezpłatny Kurs Pierwszej Pomocy: Zadbaj o bezpieczeństwo swojej rodziny dzięki naszym profesjonalnym warsztatom z pierwszej pomocy – całkowicie za darmo! Doświadczony ratownik medyczny pokaże jak udzielić pomocy np. w przypadku zakrztuszenia niemowlaka lub w nagłych przypadkach z przedszkolakiem. Uczestnictwo wymaga wypełnienia poniższego formularza. 

  • Porady Laktacyjne: Nasze targi to nie tylko zakupy, ale także wsparcie i edukacja. Skorzystaj z profesjonalnych porad laktacyjnych i ciesz się spokojem, wiedząc, że robisz to, co najlepsze dla swojego dziecka.

zapisz się na warsztaty (2).png
Zapisz się na wydarzenie

pierwsza pomoc

Potwierdzenie obecności przez rejestrację adresu e-mail umożliwia udział w warsztatach organizowanych przez zespół BabyExpo.

Udział jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona.

Po zarejestrowaniu się na wydarzenie otrzymasz e-mail z potwierdzeniem. 

12.04.2024 (piątek)

g. 15:00-17:00

wstęp bezpłatny 

Lista zgłoszeń została zamknięta.

Kotwica 1

Adres

Żory

ul. Malinowa 1

Telefon

+48 603 772 606

Email

Zobacz nas

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page