top of page
otwarta książka

panel wiedzy

Przygotowaliśmy dla Was spotkania z ekspertami z wielu dziedzin. Czekają na Was psycholog dziecięcy, ratownik medyczny oraz doula.  Dowiedz się jak zadbać o komfort dziecka, kiedy w rodzinie ma pojawić się kolejne maleństwo.  Skorzystaj z fachowej porady eksperta, jak w ekstremalnych sytuacjach zachować zimną krew i przeprowadzić pierwszą pomoc dla niemowląt i dzieci. 

Przyjdź i skorzystaj bezpłatnie z porad naszych specjalistów.

zapisz się na warsztaty

29-30 września 2023

neno-laktacja.jpg

porady

laktacyjne

Marka Neno wspiera mamy podczas niezwykle ważnej i wymagającej drogi karmienia piersią. Czy od początku jest to łatwe i przyjemne zadanie? Jakie są fakty i mity na temat karmienia naturalnego? Wiele z nas zastanawiało się nad tym wielokrotnie. Na warsztatach poświęconym poradom laktacyjnym możesz zgłębić wiedzę na temat samego procesu karmienia oraz dowiedzieć się, na jaką pomoc możesz liczyć. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego panelu z marką Neno w piątek o godz. 11:00.

*Z powodu ograniczonej ilości miejsc wymagana jest rezerwacja.

psycholog dziecięcy

"Kochanie będziesz miał braciszka lub siostrzyczkę!" Dzieci nie zawsze reagują z takim entuzjazmem jak rodzice, a przecież chcemy by czuli radość z tej niezwykłej chwili. Mgr Julia Jania - psycholożka pracująca w poradni psychologiczno-pedagogicznej oraz przedszkolu, interwentka kryzysowa, trenerka TUS, przeprowadzi warsztaty o niezwykle istotniej tematyce, jaką jest przygotowanie dziecka na przyjście na świat jego rodzeństwa. 

Na spotkanie z Panią Julią zapraszamy w piątek o 13:00*

*Z powodu ograniczonej ilości miejsc wymagana jest rezerwacja.

Spodziewa się rodzeństwo

pierwsza pomoc

o (2).png

Dla nas zdrowie i bezpieczeństwo dziecka to priorytet dlatego zapraszamy na bezpłatny kurs pierwszej pomocy. Kurs pozwoli Ci uzyskać praktyczną wiedzę w zakresie opieki nad niemowlęciem, dowiesz się jak zareagować w przypadku zakrztuszenia, jak niebezpieczny może być bezdech i jak sobie poradzić w innych nieoczekiwanych sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu dziecka. Wykwalifikowany ratownik medyczny nie tylko opowie, w jaki sposób postępować z dzieckiem, ale też fizycznie umożliwi przeprowadzenie czynności na adekwatnym manekinie.

  

Zapraszamy na kurs w piątek o 15:00*

*Z powodu ograniczonej ilości miejsc wymagana jest rezerwacja.

Spotkanie

z doulą

Zapraszamy na spotkanie, na którym dowiesz się, co możesz zrobić, aby Twój poród był wydarzeniem, które będziesz dobrze wspominać.
Porozmawiamy o przekonaniach, obawach i świadomym przygotowaniu do porodu. Przedstawimy praktyczne techniki oraz metody łagodzenia bólu porodowego. Dowiesz się co może dodatkowo pomóc w Twoim porodzie np: tens, rebozo, relaksacje, kotwice czy afirmacje.

Zapisz się już dziś na spotkanie prowadzone przez doświadczoną doulę p. Małgorzatę Kozłowską.

Spotkanie ze specjalistą odbędzie się w sobotę o godzinie 11:00*

*Z powodu ograniczonej ilości miejsc wymagana jest rezerwacja.

Beige Neutral Elegant Minimal Magazine Article Page (Zdjęcie w tle na Facebooka) (1).png
bottom of page